محل تبلیغات شما

اما مجموعه‌ گفته‌ها و انديشه ‌ها و کوششها و هنرمندي‌‌هاي همه در طول اين قرن‌هاي بسيار، به اندازه‌ اين کلمه نتوانسته ‌اند عظمت‌هاي مريم را بازگويند که: "مريم (س)، مادر عيسي (ع) است ".
و من خواستم با چنين شيوه ‌اي از فاطمه بگويم. باز درماندم

خواستم بگويم، فاطمه دختر خديجه‌‌ي بزرگ است.
ديدم فاطمه نيست.
خواستم بگويم که فاطمه دختر محمد است.
ديدم که فاطمه نيست.
خواستم بگويم که فاطمه همسر علي است.
ديدم که فاطمه نيست.
خواستم بگويم که فاطمه مادر حسين است.
ديدم که فاطمه نيست.
خواستم بگويم، که فاطمه مادر زينب است.
باز ديدم که فاطمه نيست.
نه، اين‌ها همه هست و اين همه فاطمه نيست.
فاطمه، فاطمه است.

Ùوستر ØÙادت Ø­Øرت زÙرا (س)

سلام

سلام به فاطمه   مظهر يک دختر، در برابر پدرش.
مظهر يک همسر در برابر شويش.
مظهر يک مادر در برابر فرزندانش.
مظهر يک ” زن مبارز و مسئول ” در برابر زمانش و سرنوشت جامعه‌ اش.

سلام به مادرم سلام به مادر درد كشيده ام

سلام به مادر سيلي خورده ام سلام به مادرم كه اكنون غمگين و خاموش گشته است

سلام به مادر پهلو شكسته ام

سلام به وداع كننده اي كه نه خشمگين است  و نه ملول .

مادرم اجازه ميدي مثل يه فرزند دردكشيده كه دلش پره از طرف جوونها با شما درد و دل كنم و شما سلام ما

رو به خدا برسوني ؟؟

خانوم مگه حيدر كرار اقاجانم  علي بن ابي طالب زمان مناظره با دانشمندان يهود  نگفت اسب وقتي شيهه

ميكشه ميگه اللهم النصر الموحدين علي الكفار خدايا موحدين  رو بر كفار پيروز گردان

تو جامعه  خيلي از جوونها مثل من و بچه هاي وبلاگ هستند به قول مرحوم كاشي  ياغي نيستند خانوم

ميشه به اون دختراني كه به شما اعتقاد دارند و شما رو ستاره پوش خودشون ميدونند نگاه وي‍زه كنيد ؟؟

خانوم خودم ديدم دختراني كه به هيچي اعتقاد ندارند و به راحتي همسر دار شدند ولي دختران پاكي هنوز موندند و منتظر يه مرد پاك طينت براي ادامه زندگيشون هستند .

يا زهرا اين كفار كه معاد و دين و اسلام رو به سخره ميگيرند دختراي محجبه رو مسخره ميكنند ميگن چرا

شماها نتونستيد به ارزوهاي دنيويتون برسيد ؟؟ پس اسموني هاي شما كجاند ؟؟

بر اثر اشتباه گذشتگان خيلي از دختران مومنه ما علي الخصوص دختران دهه شصت نتونستند به حقي كه بوده برسند

به حق لالايي پسرت حسين براي فرزندش علي اصغر به حق گلوي بريده علي اصغر ع ازتون تمنا ميكنم به زودي قبل اينكه با خدا قهر كنند بهترين گزينه رو براشون قرار بديد  و به خونه بخت برند

خانوم من گنه كار من روسياه من دارم شما رو واسطه ميكنم به حق گريه ها و ناله هات بين درو ديوار از خدا درخواست كنيد كه يه همسر خوب و هم شانشون روبه روشون قرار بگيره

ميدونم شما اخر قصه به  دادشون ميرسيد .

ازتون التماس ميكنم دنياي كسايي رو كه عاشق شماند به كوري چشم دشمنان از طرف خدا اباد كنيد

خانوم فاطمه زهرا  دستاي مهربون شما مشكل گشاي خيلي ها بوده شب شهادتتون خيلي ها چشم به راهن .مريض دارها .كودكان و ن ستمديده .

تو همين وبلاگ خيلي ها هستند مريض دارند و برا روز شهادتتون لحظه شماري ميكنند تا  شما نگاهشون كنيد

خانوم ميدوني چي درد داره يكي عاشق خدا و اسموني ها باشه

مثل من خودشو گم كرده باشه و بترسه اخر كار روبه روي شما قرار بگيره ميترسه از راه علي ع و فاطمه جدا بشه

دستامونو بگيريد .من بد خانوم من كوه معصيت يه بار نگيد ايني كه داره دعا مينكنه گستاخه و لياقت نداره من دارم از طرف شما خواهش ميكنم درد و دلاي جوونها رو شنيدم

و مهمتر از همه در شب اول قبر و اخرت ما رو هم كنار محبانتون سوا كنيد

بزرگان غریبانه متاسفانه داریم تو بد برهه ای زندگی میکنیم ان شالله دعای الهی عظم البلا اگه موجب فرج عمومی نشه برای داعی موجب فرج میشه

نمیدونم چرا نظرات بلاگفا حذف شده من برای تک تک بچه های وبلاگ دعا میکنم شما هم حتما دعا برای حقیر و خانواده حقیر رو فراموش نکنید

سالروز امامت مظهر العجایب

لیالی قدر هوای علی ع

رمضان المکرم .جمکران ..سلبیریتی ها

فاطمه ,كه ,رو ,علي ,مادر ,ديدم ,که فاطمه ,فاطمه نيست ,سلام به ,ديدم که ,نيست خواستم ,نيست خواستم بگويم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها