محل تبلیغات شما
 آمد رمضان و عید با ماست/ قفل آمد و آن کلید با ماستبربست دهان و دیده بگشاد/ وان نور که دیده دید با ماستآمد رمضان به خدمت دل/ وان کش که دل آفرید با ماستدر روزه اگر پدید شد رنج/ گنج دل ناپدید با ماستکردیم ز روزه جان و دل پاک/ هر چند تن پلید با ماست (مولوی)     

سلامی به گرمی ماه رمضان به بزرگان غریبانهجمکران بودم دعاگوی شمابزرگترین ارزوی زندگیم هنوزم که هنوزه اینه نام اسلام و قران در دنیا به اهتزار دربیاد  همین جماعت مثلا روشنفکر اگه بخوان جایی برن بخوان به دانشمنداشون فخربفروشن از مولانا و حافظ و ابن سیناو خوارزمی ومیگن که جملگی مسامان و پایبند به اصول اسلام بودند  فکر میکنند اگه از اسلام بد بگن یعنی باکلاسی و روشنفکریبخدا اسلاکم خیلیوقته بوجود اومده دلم خیلی پره از امثال مهناز افشار و دیگر سلبیریتی ها و.و بیشتر از کسانی که باعث شدند این جور ادما زبونشون دراز بشه و به قول خودشون پرچمدار دلسوزی  مردم رو به عهده بگیرند . برادران و خواهران اینجا یه مدت شلوغ بود ولی من حرفمو تا زنده ام اینجا حداقل دیگه رمضان و محرم میزنمما با افتخار میگیم گنه کار گستاخ نیستیم هیچ وقت به خودمون اجازه ندادیم به جنگ اسلام و خدا و چهارده معصوم بریم افتخار میکنیم که زمان غیبت عاشق اسمونی ها بودیم بالاخره دنیا تموم شدنی حتما اینو تو فردای قیامت به خدا خواهیم گفتخدا ما یاغی نبودیمما هیچ وقت یاغی نبودیم  درسته واقعا تو وضعیت بغرنجی زندگی میکنیم وفقر و تورم و بیکاری بیداد میکه یه عده  هم مثل همین امدنیوزها و اون طلخک از خدا بی خبر حسینی و منافق ها و.تو فکر اغشتشاش و بدبخت کردن مردم هستند برای بدست اوردن منافع شخصیشون مردمو فدای خودشون میکنند.تو یکی از روستاهای دروافتاده دو تا بچه 5 ساله با هم در بیفتند شروع میکنن به اغشتشاش کردن و اینکه ما برای ازادی اومدیم وجالب اینجاست هیچ  برنامه ای هم ندارن جز و کثافت کاری و.داعیه حکومت داری میکنن و میلیونها دلار از صهیونیست و امریکا وساپورت میشند تو اوضاع خوبی قرار نداریم  حقیقت باید قبول کرد اسلام هم تو این وضعیت چقدر مظلوم واقع شده متاسفانه کسایی تو مملکت ما بودند که مردمو از دین و خدا و پیغمبر بیزار کردند به قول ایت الله بروجردی نیازی نیست مردمو دین دار کنید دین مردمو ازشون نگیرید ان شالله دعا کنیم خدا اقامون رو برسونه اگرم شرایطش فراهم نیست هدایت کنه کسانی رو مردمو فراموش کردند و به این وضع انداختند . واقعا ازین وضعیت نابه سامان جامعه ما نجات پیدا کنهدر اخر مثل همیشه مثل گذشته میگم لیالی قدر برای همه تون دعا میکنم همیشه دعاگوتون  هستم شما هم دعا برای  حقیر رو فراموش نکنید بخدا تعارف نمیکنماز همتون تقاضا دارم منم  یکی از همونایی باشم که برام دعا میکنید من محتاج دعاهای شمامصدها  هزار صلوات تو کارنامه شما و خانوادتون ثبت شده برای من و خانواده منم دعا کنید نه فقط من برای منو خانواده من دعا کنید سالهای گذشته خیلی ها بودن تو رمضان ازشون التماس دعا بخوام من که هنوزم که هنوزه خودشون و خانوادشون رو دعا میکنم امیدوارم خودشون هم همچنان دعام کنم یه پیشنهادی هم دارم حرز امام جواد رو به همراه داشته باشید برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار بسیار مجرب هستش صدقه و دعای الهی عظم البلا رو هم فراموش نکنید     

سالروز امامت مظهر العجایب

لیالی قدر هوای علی ع

رمضان المکرم .جمکران ..سلبیریتی ها

تو ,دعا ,هم ,رو ,رمضان ,ها ,و خدا ,هیچ وقت ,خدا و ,اسلام و ,که هنوزه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

.::.--- خرزوخان ---.::.